Fresh Splash - letní masáž

FRESH SPLASH - Horká letní novinka. Přinášíme vám zcela novou masáž, která se skládá z tělového peelingu obsahující výtažek z bambusů a sůl pro odstranění odumřelých buněk. Během působení vám masérka namasíruje obličej olejem z avokáda, který je zcela veganský, hydratuje a zregeneruje pokožku a uvolní mimické svaly. Po té uvolníme svaly olejovou masáží celého těla s vůní zeleného čaje, který zklidní vaši mysl. A aby bylo vše dokonalé, během olejové masáže aplikujeme pleťovou masku s vyhlazujícím účinkem. Prostě dokonalá masáž na 120 minut. Cena masáže 1790,-
Rezervujte telefonicky na čísle: 601 119 149. Těšíme se na vás.

Dokonalá péče protkaná svěžími vůněmi bambusu, zeleného čaje a avokáda.

Omlazení pokožky

Před samotnou masáží se zbaví vaše tělo odumřelých buněk peelingem s výtažky z bambusů a solí a nechá se působit v zábalu.

Uvolnění svalů na obličeji

I mimické svaly si zaslouží uvolnit napětí od vašeho úsměvu. Zatím co působí zábal, užijete si masáž obličeje veganským olejem z avokáda, který hydratuje a zregeneruje pokožku. A pro dokonalou péči nesmí chybět maska s výtažky z bambusů, která vyhladí vaši pleť.

Harmonická olejová masáž

Díky vůni zeleného čaje se vaše tělo zahalí do pomyslného župánku z čajových lístků vaše mysl se naladí na harmonickou vlnu. Doteky masérek uvolní ztuhlé svaly a vy pocítíte úlevu a lehkost těla, jako byste se zhášeli nad zemí.