Aktuální otvírací doba

Čtvrtek 22. 4. - Situaci bedlivě sledujeme a o průběhu vás budeme informovat. Otevření se snad již blíží, dle vyjádření min. Havlíčka to bude 3. 5. ! Chybíte nám!

Bohužel není znám nový termín možného otevření. Prosím sledujte naše sociální sítě. Informujeme o všech změnách. Děkujeme za pochopení.

Dárkové poukazy ovlivněné pandemií Covid-19 prodlužujeme zdarma o 6 měsíců.

V našem salonu jsme již z doby mezi prvním a druhým lockdownem zvyklí na striktní dodržování přísných bezpečnostních a hygienických opatření. Stejná plánujeme dodržovat i při rozvolňování:

- pravidelně všem zaměstnancům měříme teplotu
- po každém klientovi dezinfikujeme veškeré dotykové plochy
- používáme profesionální prádelnu na veškeré prádlo
- k dispozici jsou na vstupu a na všech toaletách dezinfekční prostředky
- naši zaměstnanci nosí roušky
- nikdy se nepotkává 5 a více lidí najednou

Předchozí zprávy:
Pátek 9. 4. - Nouzový stav končí v pondělí 12. 4., ale otevření salonů stále zakázáno. Prosím vydržte s námi. Nemůže to trvat věčně. Chybíte nám!

Sobota 27. 2. - Vyhlášen nový nouzový stav do 28. 3. 2021. Naše salony zůstavají z důvodu vládních nařízení a nových prodloužení (tzv. lockdown č.3) zavřené do 28. 3. 2021 (update). Pokud nedojde k dalšímu prodloužení uzavírek, těšíme se na vás hned 29. 3. 2021.

Pondělí 15. 2. - nouzový stav prodloužen do konce měsíce.

Pátek 12. 2. - rezervace jsou zatím zavřené, čekáme na vyjádření vlády a hygieny.

Naše salony zůstavají z důvodu vládních nařízení (tzv. lockdown č.3) zavřené do 22. 1. 2021. Pokud nedojde k dalšímu prodloužení uzavírek, těšíme se na vás hned 23. 1. 2021 ve všech salonech.

Naše salony zůstavají z důvodu vládních nařízení (tzv. lockdown č.3) zavřené do 10. 1. 2021. V případě zájmu o informace a jakýchkoliv přání se nám neváhejte ozvat. Pokud nedojde k prodloužení uzavírek, těšíme se na vás hned 11. 1. 2021 ve všech salonech.