ÁJURVÉDA v Asian Temple - sleva 50% - BŘEZEN 2019

50% SLEVA do konce března!

Cítit se jako znovuzrozeni v salonu ZENERGY Asian Temple - chrám ájurvédských masáží. Místo na zemi, kde se Ájurvéda praktikuje ve své autentické a čisté formě. Najdete u nás olejovou masáž celého těla AYURVEDA neboli také Abhyanga a unikátní ošetření paprskem horkého oleje na vaše čelo THIRD EYE neboli Shirodhara. Master terapeut JAMEL s týmem masérek je připraven každý den. Těšíme se na vás.

AYURVEDA
Ájurvédská horká olejová masáž celého těla neboli Abhyanga je hluboce
relaxační ošetření založené na vnitřní energii Prana. Nechte se unést dlouhými a klidnými pohyby zkušených terapeutů a terapeutek, které uvolněním správných energetických bodů dají pocit vašemu tělu znovuzrození. Ošetření má příznivý vliv na spánek, prokrvuje svalstvo, zlepšuje barvu pleti, posilují zrak i svalstvo a dochází k aktivaci léčebných systémů v těle. Objevte novou sílu důvěry v sebe samotné, vaše soustředění a vnímání dosáhne nových úrovní.

THIRD EYE
Ájurvédská léčebná masáž a terapie Shirodara navrací paměť a spánek pomocí uvolňující horké olejové masáže a následné terapii, kdy teplý a léčivý olej stéká z nádoby v ruzných pohybech na vaše čelo. Paprsek teplého oleje rozlévá pocit klidu po celém těle. Prohlédněte třetím okem do světů moudra a fantazie. Umění Ájurvédy z Indie, Nepálu a Srí Lanky sníží hladinu stresu a deprese. Zapomeňte na migrény a epilepsie a stres. Najděte vrchol himalájských hor a svého soustředění a nejhlubší klid uvntř vás samých.