ZENERGY Asian Temple - ÁJURVÉDA

„V samém srdci Prahy nedaleko Staroměstského náměstí najdete chrám Ájurvédských masáží - ZENERGY Asian Temple. Místo na zemi, kde se Ájurvéda praktikuje ve své autentické a čisté formě. “

Vyzkoušet si u nás můžete olejovou masáž celého těla AYURVEDA neboli také Abhyanga a unikátní ošetření paprskem horkého oleje na vaše čelo THIRD EYE neboli Shirodhara. Master terapeut JAMEL s týmem masérek je pro vás připraven každý den. Těšíme se na vás.


AYURVEDA

Ájurvédská horká olejová masáž celého těla neboli Abhyanga je hluboce relaxační ošetření založené na vnitřní energii Prana. Nechte se unést dlouhými a klidnými pohyby zkušených terapeutů a terapeutek, které uvolněním správných energetických bodů dají pocit vašemu tělu znovuzrození. Ošetření má příznivý vliv na spánek, prokrvuje svalstvo, zlepšuje barvu pleti, posilují zrak i svalstvo a dochází k aktivaci léčebných systémů v těle. Objevte novou sílu důvěry v sebe samotné, vaše soustředění a vnímání dosáhne nových úrovní.


THIRD EYE

Ájurvédská léčebná masáž a terapie Shirodara navrací paměť a spánek pomocí uvolňující horké olejové masáže a následné terapii, kdy teplý a léčivý olej stéká z nádoby v různých pohybech na vaše čelo. Paprsek teplého oleje rozlévá pocit klidu po celém těle. Prohlédněte třetím okem do světů moudra a fantazie. Umění Ájurvédy z Indie, Nepálu a Srí Lanky sníží hladinu stresu a deprese. Zapomeňte na migrény, epilepsie a stres. Najděte vrchol himalájských hor a svého soustředění a nejhlubší klid uvnitř vás samých.

Ceník

V Zenergy se klidné rozjímání nese na vlnách energie. Nechte si u nás rozmazlit svoji mysl i tělo tradiční indickou masáží.


60 min 90 min
AYURVEDA 1 590 Kč 1 890 Kč
THIRD EYE 1 790 Kč 2 090 Kč

Ceny jsou uvedeny v KČ včetně DPH.
Platit můžete hotově nebo platebními kartami. V případě zájmu vystavíme také fakturu, nutné je však platit předem.

Dárkové poukazy
Dárkové poukazy

Zpět

Kontakt

ZENERGY - orientální masážeZENERGY Asian Temple

Bílkova 13, 110 00 Praha 1

Tel.: +420 420 721 023 723

E-mail: praha@zenergy.cz


Otevřeno denně:

Masáže 11:30 - 22:00

Privátní sauna a vířivka 11:30 - 01:00


Chcete se na něco zeptat? Napište nám.

Získejte slevu na masáže - přihlášení k odběru novinek