Novinky

Říjnová akce - Sleva na olejovou masáž
01.10.2020

Na říjen (od 2.10. do 31.10.) jsme pro vás připravili slevu na nejoblíbenější olejovou masáž. Pojďte s námi zatočit s podzimní špatnou náladou, přijďte relaxovat, napravit tělo a vrátit duši...

Číst dál >

Velký nákupní víkend - 20% sleva
07.09.2020

Jako každý rok, i nyní, pro vás máme velký nákupní víkend, který znáte z módních časopisů a novin. Tentokrát od pátku 18. do neděle 20. září 2020. Dárkové poukazy v počtu dvou a více kusů v tuto...

Číst dál >

NOVINKA - Fresh Splash
11.08.2020

FRESH SPLASH - Horká letní novinka. Přinášíme vám zcela novou masáž, která se skládá z tělového peelingu obsahující výtažek z bambusů a sůl pro odstranění odumřelých buněk. Během působení vám...

Číst dál >

Dárkové poukazy
Dárkové poukazy

O nás

Z Asijské kultury jsme načerpali mnohá moudra a také výborné metody pozvedávající ducha i fyzickou schránku. Thajské masáže patří mezi ně – s našimi mistrovskými masérkami, u nás najdete svůj malý ráj na Zemi.


Žijeme v krásné, ale často velmi hektické době, která si tu a tam vybírá svoji daň v podobě únavy a bolestí. Thajské masáže jsou dokonalou cestou, jak negativní pocity eliminovat. Zbavují pocitů únavy, odstraňují svalové křeče a nervové napětí, stimulují krevní a lymfatický oběh, činí svaly, klouby a šlachy ohebnější. A v neposlední řadě skvěle působí na blaho duše. Zprostředkujeme vám skutečně orientální zážitek.


Těšíme se na vaši návštěvu!

Aby byl váš prožitek dokonalý,
měli byste vědět…

Pokud se k nám chystáte poprvé, přijměte od nás pár rad, které zaručí, že se z vaší návštěvy stane perfektní zážitek.


1. Vnější svět nechte za dveřmi.

Až otevřete vstupní dveře k nám, zapomeňte na všechny svoje starosti a povinnosti. Čas věn pouze sobě – pokuste se nemyslet na nic, relaxujte, vychutnávejte si klid a užívejte si masáž.


2. Dopřejte si čas.

Dejte si 15 minut navíc – přijděte k nám malinko dříve, abyste se stihli v klidu převléci a připravit se. S ohledem na ostatní klienty musíme vždy respektovat začátky a konce procedur v harmonogramu. A neradi bychom vás připravili ani o minutu radosti.


3. Mobily, prosíme, vypněte.

Pohoda vaše i všech ostatních klientů jsou nám nade vše. Proto vás prosíme, abyste mobilní telefony nechali v tichosti odpočívat a vypnuli zvuk. Telefonování v relaxační zóně není s ohledem na potřebný klid přípustné.


4. Jak to u nás chodí?

Při příchodu budete na recepci vždy informováni, jaká procedura vás čeká, a rádi vám vysvětlíme všechny kroky, jež samotné masáži předcházejí. Vyberete si aroma masážního oleje, ukážeme vám naše prostory a představíme vás masérce. Abyste mohli nechat účinek masáže doznít, nabídneme vám po terapii lahodný čaj.


5. Vaše zdraví je nám nade vše.

Aby pro vás byla masáž nejen perfektním zážitkem, ale měla také skutečně blahodárný vliv na vaše tělo, prosíme, informujte nás o případných zdravotních obtížích nebo stavech, jež by mohly negativně ovlivnit váš zážitek. Masáže mají různou intenzitu a ke každému jedinci tak přistupujeme individuálně. Svěřte se nám, pokud jste například měli nějaká zranění či jste ve stavu, jenž vyžaduje zvláštní pozornost. Takovým může být například pooperační a poúrazový stav, šestinedělí, onemocnění kloubů či kostí, kožní onemocnění, čerstvé jizvy, křečové žíly nebo alergie na kosmetiku či některou ze složek masážních olejů.


6. Opakování je základ účinnosti.

Rádi byste dopřáli svému tělu zasloužené uvolnění častěji, ale nevíte s jakou pravidelností? Fyzicky náročnější thajskou masáž doporučujeme podstoupit dvakrát měsíčně.

Kontakty

ZENERGY - orientální masážeZENERGY Brno Křenová

Křenová 290/8, Brno

Tel.: +420 601 119 149


Ceník a více informací o provozovně zde.

Provozuje:
ZENERGY s.r.o.
Bubenská 575/23
170 00 Praha 7
IČ: 05190991

Chcete se na něco zeptat? Napište nám.

SLEVA 35 % na všechny masáže!

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a už Vám žádná naše speciální akce neunikne.