Po Vánocích - DETOX v ZENERGY

Jedinečné thajské masáže. Detoxikujte své tělo po Vánocích!

Máte po Vánocích kila na víc a tělo jako z olova? Rozběhněte svůj metabolismus pomocí thajské masáže. Umění thajské masáže je úzce spojeno s bylinnou léčbou a důrazem na duševní zdraví. Je jedním ze základních pilířů tradiční thajské medicíny. V duchu východní tradice je tradiční thajská medicína nejen léčením nemocí, ale i uměním ovládání svého vlastního zdraví a zlepšováním kvality života. Tradiční thajská masáž je 2500 let staré léčitelské umění, které se dříve provozovalo jen v buddhistických chrámech. Thajská masáž nemá, na rozdíl od jiných masážních praktik, jen krátkodobý efekt, ale má prokazatelně dlouhodobý pozitivní vliv na zdraví člověka a poskytne skutečný pocit úlevy.

Úžasné kouzlo thajské lázně
Základním cílem thajské masáže je zejména obnovení toku energie pomocí uvolňování jednotlivých svalových skupin pro zlepšení ohebnosti celého těla. Masérka působí silou na tlakové body, svaly a šlachy. Uvolňuje klouby, ohýbá a natahuje vaši páteř. Při masáži používá své palce, dlaně, lokty, kolena i chodidla tak, aby vždy vyvinula potřebný tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou (http://www.zenergy.cz/cs/masaz-head). Tím dojde k odblokování drah neboli meridiánů a ve vašem těle se obnoví celková harmonie. Výhody masáží, jako odstranění bolesti páteře, zbavení napětí svalů a šlach (http://www.zenergy.cz/cs/masaz-back), zvýšení cirkulaci krve a zlepšení vylučování škodlivých látek z těla. Zahrnují také rozproudění lymfy jako lymfatické masáže.

Thajská masáž a detoxikace organismu
Thajské masáže jsou proto výbornou přípravou na jaro, poslouží k pročištění organizmu a detoxikují tělo nejen po Vánocích. Přinesou úlevu lymfatickému systému. Thajská olejová masáž je pak kombinací klasické thajské masáže s jemnou masáží celého těla. Dopřejete si ji od konečků prstů na nohách až po kořínky vašich vlasů. Za pomocí olejů napomáhajících k celkové relaxaci, jako relaxační masáž, k odstranění únavy, bolesti, i k nastavení tělesné i duševní harmonie. Obzvláště pomáhá při odstraňování napětí a ztuhlosti svalů a působí blahodárně na tonus pokožky.
Podle svého bydliště si zvolte pobočku Zenergy thajské masáže v Brně (http://www.zenergy.cz/cs/#kontakt) nebo v Praze (http://www.zenergy.cz/cs/#kontakt) a užijte si relaxaci se vším všudy.